Středisková rada 7.12.2008

Místo schůzky: Klubovna Střediska Planá nad Lužnicí

Přítomni:
Náčelník, Humpál, Káča, Homoj, Sokol, Čenda, Míša, Efka, Šotek, Ivet, Janák, Lucka, Peky, Chodec

Program:

1. Svojsíkův závod 2009: (Janák tlumočila informace z okresní rady)
  • budeme spolupořadatelé okresního kola (my, Sezimák a Opařany), které proběhne 17. – 19. 4. 2009 v Sezimově Ústí II.
  • schůzka pořadatelů je předběžně naplánovaná na 11. 1. 2009 (asi v Táboře, na ulici Budějovická) – upřesnění a potvrzení bude během ledna
  • Humpál umístil informace a pravidla na stránky
  • všichni zúčastnění souhlasili se spolupořádání a účastí na akci
  • Boženka z Opařan již zaregistrovala naše kolo na stránkách www.skaut.cz/svojsikac a tím pádem máme přístup k dalším informacím (zpracované disciplíny, minimální varianta,…)