Holčičí přespání v klubovně, aneb „Aktivity“ večer 5.- 6.12.2008


Účastnice zájezdu: Danča, Štěpa, Niki, Šotek, Míša, Uršula, Efka, Lucka, Markéta, Káča a Janák + spooousta dobrůtek a čajda.

Jak už jsme si před pár měsíci naplánovaly, v den kdy chodí Čert, Anděl a Mikuláš, jsme přespaly u nás v klubovně. Sraz byl okolo 18:00, některé z nás dorazily dříve (aby zatopily) a některé déle (práce je hold práce..) Když už jsme se sešly skoro všechny, ochutnaly jsme dobrůtky, které každá z nás připravila speciálně pro dnešní večer, probraly jsme novinky a při tom všem jsme popíjely čajdu.

Skoro na celý večer nás pohltila super společenská hra Aktivity. Myslím, že většina tuhle hru zná (ten, kdo byl na Lipce tak 100 %). Jak můžete vidět na fotkách a na videu, tak nám to opravdu šlo. Přiznávám, některé obrázky jsou opravdu povedené a některé z nás by měly do příště trénovat kreslení zvířátek (viď Káčo), ale zábava musí být…:o)

Lucka, Štěpa, Markét a Efka bohužel musely jít na noc domů, a tak jsme trošku prořídly, dohrály rozehranou partii a šly na kutě – už bylo načase, Šotek chudák už usínala na stole. Když jsme ulehly do spacáků, tak jsme si ještě chvilku povídaly (jak je naším zvykem) a pak jsme pomalu usínaly. Byly jsme tak unavené, že nedošlo ani na horor od Káči. Ráno po probuzení jsme se sbalily, poklidily, rozloučily a kráčely každá se svému domovu.

Myslím, že to byla prima akce se spoustou zábavy a holkám moc děkuji za organizaci.

Janák

 </font