Bazén Jindřichův Hradec 13.3.2010


Výlet do bazénu bude v sobotu 13. března, pojedeme společně holky i kluci. Sraz na zastávce autobusu směr České Budějovice v 8.45 ráno.
Odjezd – autobusem z Plané v 8.53
Návrat – autobusem do Plané v 16.13
V bazénu je divoká řeka, tobogán, vířivky a další zábavy. Cena dle dopravy a vstupu mezi 120Kč až 200Kč, hradí si každý sám.
S sebou: plavky, ručník, šampón, mýdlo, hřeben, svačinu,pití, peníze na autobus, vstup a případné občerstvení
Potvrďte nám účast dítěte nejpozději do 5. března, stačí na schůzce. Pokud bude malý zájem, akci zrušíme.
Ivet ®
 </font

V půlce března jsme uskutečnili plánovaný výlet do bazénu v Jindřichově Hradci. V mrazivém dopoledni se nás sešel úctyhodný počet dvaceti dětí, starších skautů a skautek, ale i nejmladších vlčat a světlušek. Oživili jsme cestujícím v autobuse jejich sobotní jízdu a z nádraží v Hradci jsme vyrazili pěšky směrem k bazénu. Všichni už se těšili na vodní radovánky a tak jsme dlouho neotáleli a chvátali do plavek. Největším lákadlem byl samozřejmě tobogán, který si užívali všichni od začátku až do konce. Méně zdatní plavci otestovali dětský bazén a pak se vrhli společně s námi vedoucími do velkého bazénu. Divoká řeka a vířivky byly jako stvořené pro odpočinek před dalšími jízdami na tobogánu.
Po dvou hodinách ve vodě jsme se posílili a vydali se na procházku do města. Nakoukli jsme na nádvoří jindřichohradeckého zámku a poslední letošní sníh jsme využili v pravé sněhové bitvě. Výlet se povedl a snad i ukrátil čekání na jaro a teplé počasí.