Příprava na SZ (15.4.2011-16.4.2011)

Rok se s druhým sešel a kvapem se blíží Svojsíkův závod. Tak se sejdeme v pátek 15.4, aby jsem si o této akci popovídali, trochu na ni připravili a trochu srandy užili.

Kdo: Všichni kluci
Kdy: Sraz v pátek 15.4 v 19:00 po večeři u klubovny (konec v sobotu 16.4 v 18:30 opět u klubovny)
Cena : 50 Kč (jídlo na sobotu)
Sebou : láhev na pití, věci na převlečení(kdyby jsi spadl do potoka), věci na přespání v klubovně.
Vedoucí: Buřt – 724924296

15.-16.4

O víkendu 15–16.4. jsme byli Buřtem připravováni na nadcházející Svojsíkův závod. První den- spíš první večer jsme se dopravili do klubovny, a odložili zde své batohy a jiné předměty, které jsme s sebou měli. Protože už se stmívalo, nemělo cenu nikam chodit, takže jsme zůstali v klubovně. Nejdřív jsme si přečetli pár pravidel pro Svojsíkův závod, o kterých jsme si i něco řekli, aby to každý pochopil, a pak jsme si zahráli nějaké hry. Druhý den ráno, poté co jsme se probudili, naplnili jsme se energií z různých jídel, například z Láďovi bábovky, protože jsme měli v plánu dělat spoustu věcí, na které bylo energie třeba. Pak jsme se vydali na cestu. Měla nám napodobit průběh Svojsíkáče, abychom byli připraveni. Plnili jsme několik úkolů. První úkol, který co jsme dostali, se týkal zdravovědy. Když jsme splnili úkol a přiučili se ještě pár věcí navíc, pokračovali jsme v cestě podél ústrašického potoka. U potoka jsme ještě před dalším úkolem zůstali a trošku se tam vyblbli. Pak jsme šli na další úkol, při kterém jsme si měli postavit přístřešek na jednu noc, což všechny velmi bavilo. Taky jsme došli do blízké vesnice, do Ústrašic, kde jsme museli zjistit nějaké informace z jízdních řádů. Po úspěšném čtení řádů, jsme se dostali k dětskému hřišti, kde jsme se vyblbli ještě víc, než u potoka. Mezitím jsme si taky ještě zopakovali orientaci v mapě, nasvačili se a podobně. Když jsme všechny úkoly dodělali a vrátili se zpět do klubovny, dostali jsme ještě nějaké hlavolamy, zahráli si pár her a uvařili párky na ohni a vyrazili jsme k domovům.
od Dana s Vojtou