Letní tábor 2.-16.7.2011Tábor skončil,fotogalerie je dole.Nezbývá,než se začít těšit na tábor v roce 2012 :-)

Pátá a asi poslední zpráva z tábora 15.7.2011 :

Včera večer proběhl slavnostní slibový oheň.Fotografi­e,doplněny.

Čtvrtá zprávička z tábora 13.7.2011 :

Bouřku tábor i osazenstvo přečkal bez úhony.Může být problém se tam dovolat,okolí je bez elekřiny !!! Vše je v pořádku,tábor se chýlí ke konci,zítra bude slibový oheň.

Třetí zprávička z tábora 10.7.2011 :

Tábor se přelomil do druhé poloviny,chvíli je horko,pak následuje bouřka,… Pouze ve stručnosti,tábor je v plném proudu,celotáborová hra pokračuje.Dnešní den byl návštěvním,tak máte určitě podrobné informace přímo od táborníků.
Fotografie doplněny.


Druhá zprávička z tábora 6.7.2011 :

Tábor je kompletně postaven a program je v plném proudu.Klucí pátrají po UFOnech,dívčí kmen cestuje po světě.
V úterý kluci sjeli Lužnici z Plané na tábořiště,pěkně si mákli,protože vody v řece moc není,ale měli štěstí,že se jim podařilo vyhnout se dešti.
Holky vyrazily na vodu dnes (tj.ve středu) ráno na tábořišti byla mlha,ale při nasedání na lodě v Příběnicích svítilo sluníčko.A svítilo celou plavbu a bylo to na nich i vidět :-)
Odpoledne byla krátká bouřka.
Fotky jsou zase trochu doplněné.


První zprávička z tábora 3.7.2011 :

Tábor je postaven,vše šlo hladce a kromě pár drobností a vylepšení jsme to zvládli během soboty.V sobotu večer začala celotáborová hra dívčího kmene.
Nedělní ráno bylo deštivé,ale žádná katastrofa.Do­dělávali jsme drobné stavby a vylepšovali jsme vše co se nestihlo během soboty.Po obědě začala celotáborová hra i klukům.
Všichni zdráví,až na nějakou tu třísku :-) Fotky jsou k nalezení dole.

Humpál ®

 </font

Buřt a Míša