Letní tábor 14.-28.7.2012Tábor skončil,počasí nám při bourání a odjezdu přálo.Veškerý materiál jsme ukládali usušený.

Fotografie jsou zase trošku doplněné.

Třetí zprávička z tábora 27.7.2012 :


Včera večer byl slavnostní slibový oheň,dnešním dnem bude ukončena celotáborová hra a večer se začne bourat vše,co není nezbytně nutné k chodu tábora.
Sobotní ráno bude pracovní,musíme vše zbourat,uklidit,na­ložit na auta,odvézt domů a zase vše uklidit a připravit na další rok.Napsáno vypadá jednoduše,ale pěkně si všichni mákneme :-)
Tábor finišuje a doufáme,že všichni budou vzpomínat na Lišky 2012 v dobrém.
Fotky zase trošku doplňené.

Druhá zprávička z tábora 23.7.2012 :


Tábor se přehoupnul do druhé poloviny,která by měla být slunečnější a přes den i teplejší.Program je v plném proudu,ale to asi většina lidí ví od táborníků,kteří jistě poreferovali o návštěvním dnu.Během návštěvního dne nás navštivil i bratr Vrána a jak jsem zjistil,tak jsme se zakecali tak pěkně,že jsem nepořídil ani jednu fotku :-(
Táborníky mimo jiné čeká pokračování celotáborové hry (CTH),lov bobříka odvahy a závěrečný slibový oheň.V jakém pořadí bude záležet na počasí.
V neděli (22.7.) naše stránky nefungovali,nějaká porucha u poskytovate­le,snad se nebude opakovat.
Pár dalších fotek k nalezení dole a jak na ně koukám,tak to vypadá,že jen jíme … :-)

První zprávička z tábora 17.7.2012 :

Tábor je postaven,vše šlo hladce,oproti loňskému roku jsme na přední louce,protože zadní byla po předchozím táboře hodně razbahněná.Stavbu jsme tradičně zvládli během během soboty a teď už pouze vylepšujem,což bude trvat skoro do konce tábora :-).V neděli večer začala celotáborová hra.
Počasí je takové „aprílové“,ale deště moc není,pouze krátké přeháňky,které nebrání normálnímu běhu tábora.Dík výhledu na lepší počasí mají kluci naplánovanou na středu 18.7. vodu Planá – Bechyně.
Všichni zdraví,nepočítaje drobné odřeniny.Fotky jsou k nalezení dole.


Letní tábor 14.-28.7.2012

Termín tábora se pro letošní rok změnil a posunul se o 14 dní.Tábor bude na stejném místě jako v předešlých dvou letech,na tábořišti Lišky u Bechyně.
Přihláška na tábor ke stažení zde,další dokumenty k táboru jsou ke stažení – bezinfekčnost,pot­vrzení od lékaře , seznam doporučených věcí a odjezdové informace.


Pátek 13.7. 2012 – nakládání věcí mezi 18:00 –18:30 p. Jaroslav Janovský, Údolní mapa (nad bývalou Jednotou) Strkov, Planá nad Lužnicí.Předat potvrzení od lékaře, bezinfekčnost, průkazku zdravotní pojišťovny a případné léky, které dítě užívá.

Sobota 14.7. 2012 – sraz na vlakovém nádraží v Plané nad Lužnicí v 7:30, příjezd do Bechyně v 9:00 Pak pěšky k tábořišti Lišky mapa(u vesničky Hutě) cca 2 km. S sebou jídlo (svačina a oběd, večeře je již zajištěna), pití a pláštěnku.

Neděle 22.7. 2012 – návštěvní den, po 13. hodině most v obci Hutě je uzavřen !!! pokud budete chtít dojet opravdu až k táboru musíte jet přes Bechyni,pokud nevadí krátká procházka,lze zastavit v Hutích před Mostem a přejít pěšky tábořiště je zde </font
mapa
Jinak na návštěvní den zveme všechny,kteří prošli naším střediskem a chtěli by se podívat jak pokračujeme v činnosti … Navštíví nás dokonce Vrána !!! o kterém mnozí slyšeli,ale málo kdo ho i viděl :-)

Sobota 28.7. 2012 – návrat dětí spolu s vyzvednutím věcí Údolní u p. Jaroslava Janovského, Údolní mapa (nad bývalou Jednotou) Strkov, Planá nad Lužnicí od 12:00 do 12:30.

Táborový telefon – zapnutý 24 hodin denně.: 607 958 721
Nedávejte, prosím, dítěti na tábor mobilní telefon. Na táboře funguje táborový telefon, který nám slouží pro krizové situace. Pokud se budete chtít informovat o svém dítěti, info vám podá vedoucí. Po předchozích zkušenostech Vám nebudeme předávat k telefonu dítě. Stávalo se nám, že linka je poté např. i půl hodiny blokována hovorem a některé děti po telefonátech spíše brečely. Kdyby se na táboře cokoliv stalo, vždy rodiče informujeme.

Poštovní adresa:

Skautský letní tábor
středisko Planá nad Lužnicí
pošta Bechyně
nám. T. G. Masaryka 147
391 65 Bechyně

Humpál ®

 </font

Buřtovi fotky