Příprava chlapeckého oddílu na ZVAS (13.4.2012-14.4.2012)

V rámci přípravy na Závod vlčat a světlušek se kluci sejdou v pátek 13.4.2012 v 18:30 v klubovně. Rozejdeme se v sobotu 14.4. kolem 17:00 opět u klubovny. Sebou spacák, karimatku, láhev + pití, teplé oblečení, 100Kč, dobrou náladu a běžné vybavení na denní výpravu. Snídaně, oběd a svačina v sobotu budou zajištěny. Páteční večeři si dejte ještě doma. Na programu bude studium, překvapení, pohádka, spaní, studium, procházka, oběd, studium, hry, svačina, opakování. 🙂
Přiďte všichni ať si užijete parádní čas s kamarády a ješte se něco dozvíte.
 Buřt

13.-14.4.

V malém počtu účastníků jsem se sešli v pátek večer, aby jsem si pověděli něco o pohybu v terénu, zdravovědě, některých pověstech táborska a podnikli noční procházku. V sobotu jsme po snídani vyrazili do okolí a zažili tak věci, které se z knížek nevyčtou. Kolem Ústrašického potoka jsme vystopovali i Strakapouda což dokládá jedna z fotografií. Po návratu jsme si opekli buřtíky a dále namáhali hlavy. Vzdělávání různého druhu jsme doplnili, zdokonalováním manuální zručnosti a míčovými hrami.
V podvečer jsem se pak rozešli pokojně k domovům.
Pěkný víkend jen narušoval fakt, že počet účastníků pokulhával za očekáváním.
Láďa, Srna, Buřt