Jihoceske jamboree

Nazdar skautky a skauti z Kraje pětilisté růže!

Zapátrejte v knihách a zjistěte, ke které větvi starého a slavného rodu Vítkovců byste mohli patřit, kteří Vítkovci sídlili ve Vašem okolí či v místech, ke kterým Váš oddíl váže citové pouto. Vaši výpravu na jamboree by pak měla zdobit příslušná korouhev s růží, ke které se hlásíte a skautský kroj.

V pátek 28. 9. 2012 v 14:00 hod. společně zahájíme toto naše setkání na základně
Lišky u Bechyně (http://lisky.junak-tabor.cz/).
Účastnický poplatek pro každého člena výpravy činí 150,– Kč.
Akce je určena pro starší 10let.

• Přijeďte s aktivitou (a nemusí být jen jedna) na sobotní Tržiště (hra, výtvarná činnost, sport, divadlo, …), kterou nabídnete v daný čas ostatním, abychom poznali, co máte rádi a čím se u Vás bavíte. Do této aktivity zapojíte i ostatní účastníky.

• Každý člen ať má s sebou vlastní štětec na malování výkresů a obyčejnou tužku. Dále si s sebou můžete vzít plavky či oblečení do lodě a boty do vody.
  • Stravovat se budete z vlastních zásob a na vlastních vařičích.
  • Na základně je pitná voda a čaj k snídani bude k dispozici pro všechny, cukr si přivezte.
  • Nocovat budete ve vlastních stanech.
  • Hudební nástroje, zpěvníky a jiné jsou vítány.

Sraz na vlakovém nádraží v Plané v 9:25.

Další informace u vedoucích Pekiho a Mlíka.