Středisková rada 17.2.2008

ZÁPIS ZE STŘEDISKOVÉ RADY
17. 2. 2008

Přítomni: Náčelník, Káča, Homoj, Humpál, Ivet, Efa, Janák, Čenda, Póča, Míša, Buřt, Lucka, Chodec, Ívi, Vančis, Mlíko
 

 1. „Vodnický den“ 21. 6. 2008
 2. vyúčtování roku 2007
 3. nákup hry Aktivity a Knihy her
 4. nábor
 5. tábor
 6. Plánské ozvěny
 7. Ukrajina


1. Pan Doubek nás oslovil, zda bychom mohli pomoci s přípravou programu na Vodnický den. Pomoc při přípravě programu odsouhlasena. Do přípravy a realizace se zapojí – Káča, Janák, Homoj, Ivet, Náčelník, Humpál, Buřt, Póča, Lucka, Chodec, Ívi, Vančis, Mlíko, Čenda (Efa, Šotek a Míša – příprava možná, realizace určitě).
Disciplíny:

 • balónky (Káča)
 • plavání na krách (Náčelník)
 • vodní lyže (Jára)
 • vodní pistole – petky (Mlíko, Vančis)
 • přeplutí řeky s kánoí, která je z 1 naplněna vodou
 • síť
 • lanovka přes řeku ?
 • míčky v láhvi
 • slalom na duši (Póča)
 • soutěž v házení žabek (Ívi)
 • krmení Balua (Lucka)


Káča napíše panu Doubkovi, aby zpřesnil informace o tom, jak dlouho bude „Vodnický den“ trvat, co se bude dít za nepříznivého počasí, že náš hangár využijeme pro své potřeby, že při našich disciplínách budou mokří, zda oni nakoupí ceny a jaký lze očekávat finanční příspěvek – min. 4.000,– Kč.

2. Janák seznámila přítomné s vyúčtováním loňského roku. Přibližně máme 38.000,– Kč. Revize účetnictví je 23. 2. 2008 v Táboře.

3. Káča s Janákem koupí hru Aktivity a Knihu her. Odsouhlaseno.

4. Nábor se uskuteční 25. – 26. 4. 2008 v klubovně. Ivet s Míšou dají do Plánských ozvěn upozornění, že se v těchto dnech uskuteční „zážitkový víkend“. Oslovíme děti 2. až 5. tříd ZŠ. Humpál natiskne sešítky pro děti. Je zapotřebí, aby všichni přispěli do tohoto sešítku nějakým nápadem. Nápady posílat průběžně Humpálovi. Na schůzkách se pak budou sešítky kompletovat. Náčelník navrhnul, aby se na náboru promítaly naše akce. Všichni souhlasí. Náčelník zkusí oslovit Hořina, zda by nám půjčil projektor. Dále se musíme domluvit, co bude obsahem náboru. Určitě noční hra, oheň a spaní v klubovně.

5. Buřt na stránky dá tabulku pro vyplnění, kdo jak bude na táboře. Všichni dospěláci musí vyplnit dny, ve kterých budou na táboře. O táboře se dále budeme bavit v souvislosti s náborem.

6. Buřt navrhnul, abychom do Plánských ozvěn dali něco, co děti zaujme. Např. seriál na pokračování, hádanku, lušťovku atd. Všichni souhlasí. Plánské ozvěny má jako garant na starosti Ivet. Přispívá hlavně Míša a Šotek. Buřt se také zapojí, Mlíko zkusí něco namalovat, co by se tam mohlo dát. V každém vydání Plánských ozvěn bychom měli mít příspěvek.

7. Všichni přítomní seznámeni s plánem jet na Ukrajinu. Buřt dá na stránky tabulku s tím, že každý vyplní, zda chce či nechce na Ukrajinu jet a také každý kdo chce jet vyplní, kdy by mohl. Uzávěrka je 31. 3. 2008. Po tomto datu se vybere termín, kdy může nejvíce lidí. Minimálně se pojede na Ukrajinu na 10 dní. Cesta by vyšla cca na 1.800,– Kč. Doprava se bude řešit až poté, co budeme vědět, kolik lidí pojede.


Zapsala: Káča