Archiv akcí

Skautský orienťák (13.05.2017)

Orientační běh pro světlušky, vlčata, skauty i skautky.

Pozor, změna času – začínáme již v 10.00 hodin u klubovny!!! Datum konání: sobota 13.5.2017 Čas: 10.00 hod – 13.00/14:00 hod Místo: klubovna / les směrem na Ústrašice Pro všechny členy pořádáme první plánský skautský orientační běh, který se poběží v lese za klubovnou (jižně od silnice na Ústrašice, směrem ke školce). Budou připraveny dvě varianty trasy pro mladší a starší účastníky, žádná trasa nebude křižovat silnici ani potok. Trasy nebudou náročné, účelem je vyzkoušet si princiy orientačního běhu a trochu se proběhnout. Program: Sraz všech závodníků v 10.00 hod u klubovny, prezence a rozdělení dle obtížnosti tras. Následně proběhne společné vysvětlení pravidel a orientace v podrobné mapě, podle které se poběží. Každý účastník dostane vlastní mapu ve folii se zakreslením stanovišť. Poté postupný odchod na start, který bude situován u altánku za kraji lesa. Po proběhnutí trasy návrat zpátky ke klubovně, společné hry a opékání buřtů u ohně.