Archiv akcí

Podzimní prázdniny v podhůří Šumavy – Volyně (27.10.2018-30.10.2018)

Sraz v sobotu v 8:50 na vlakovém nádraží v Plané nad Lužnicí

Příjezd v úterý v 15:10 na vlakové nádraží v Plané nad Lužnicí

Ešus není nutný.

cena: 700Kč

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, pevné boty, teplé oblečení na venkovní hry a výlety, náhradní oblečení pro případ deště, pláštěnka, hrneček, zápisník, tužka, baterku, malý batoh na výlety, KPZ, kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), kapesné, ručník a hygienické potřeby. Všechny věci sbalit do jednoho batohu na záda, věci si každý poneseme sám od vlaku cca 0,5km. Na cestu svačinu, pití a jídlo na oběd, od sobotní večeře až do úterý budeme mít jídlo společné.

info o ubytování: Jedná se o skautskou základnu Volyňských skautů. K dispozici je kuchyně, koupelna se sprchou, WC, spaní na zemi na karimatkách. Vytápění je zajištěno elektřinou. V případě dotazů kontaktujte Jana Pešinová tel: 723 368 515, mail: jana.pesinova@atlas.cz