Opařany 2008 (30.5.2008-1.6.2008)

Pojďte,pojeďte a překonejte lenost,což vyrazit na bratrskou/ses­terskou návštěvu k Opařanským skautům a skautkám,okouknout ja to funguje jinde,poznat zase někoho jiného,než naše okoukané obličeje :-),poklábosit …
Dne 8.5. se sešla rada starších,sice nám Janák s Banánem kazily věkový průměr a vzešlo s toho následjící rozhodnutí :
Do Opařan se vyrazí pěšky s prvním přespáním u Stádleckého mostu a druhým v Opařanech.Návrat bude v neděli dopoledne v cca 10 hodin,aby jsme stihli odpolední dětský den.Hrubý časový harmonogram akce je následující : v 16:00 odchod z rodného městečka přes pole,louky,lesy k Stádleckému mostu,tam nocleh,po ránu vzhůru do Opařan,tam družba,klábose­ní,…,až se sluníčko skloní k západu nocleh a ráno odvoz autem/auty zpátky do Plané a po obědě hurá na dětský den.
Na akci vyrazí asi 8 lidí,dílčí úkoly jsou následující : dívčí část dá dohromady jídlo,po schválení Donaldem nakoupí,Ivan bude mít na starost trasu (kudy se půjde,kde se bude spát …) Mlíčňák zajistí stany+vařiče.

Přikládám pozvánku,která dorazila od bratra Inky.

Šéfovat celé výpravě bude IVAN.

Humpál ®

No a jaké to bylo v Opařanech je vidět na fotečkách :

</font

A tady jsou fotky od Mirase a Donalda :