Letní tábor 2008 (28.6.2008-12.7.2008)

Tábor v plném proudu,v sobotu jsme zvládli postavit vše nejnutnější,během neděle jsme dolaďovali různě drobnosti a první parta vyrazila na vodu a splula kousíček Vltavy z Rožmberka na tábořiště.
Všichní jsou zdraví a spousta i pracovitých 🙂
Aktuální informace z víkendu 4.7.-6.7. všichni zdraví,veselí,plni elánu.Z pátka na sobotu nocovali starší skautíci u Vyššího Brodu a pak pokračovali po Vltavě zpět do tábora.Bohužel Vltava byla jako dálnice=pěkně zacpaná.Mladší skautíci (vlčata) v sobotu stavěli chýši v lese a v té taky ze soboty na neděli nocovali.
Když jsme v neděli okolo 19 hodiny odjížděli začínala malá bouřka a déšť.
Tábor se chýlí ke konci a ve středu 9.7. byl na programu slibový oheň,jak vše vypadalo,je na fotečkách.
Tábor skončil,doplnil jsem posledních pár fotek z bourání.
Fotografie jsou dole pod textem,zatím nijak netříděné,až tábor skončí a bude volná chvíle,tak se polepším.
Prosím,všechny co na táboře fotili o dodání svých výtvorů,výběr bych dal na stránky a nejraději bych vše dal na DVD a kdo bude mít zájem může být majitelem DVD s veškerou fotodokumentací.

Humpál ®

Pokud by se nezobrazovali zkuste alternativní odkaz zde.

</font

Bližší informace budu průběžně doplňovat.Aktu­alizováno 1.9.08