Pozvánky na akce 2009 (1.1.2009)

8.-10.5.2009

Ahoj,

dovoluji si vás a vaše střediska pozvat na jednu ze skautský akcích, která je pořádána k oslavě 90.let od vzniku skautingu v Táboře.

Základní info:
Sportovní skautská akce, která se drží hesla: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Jedna z možností, jak oslavit 90 let skautingu v Táboře, je vyzkoušet si všechny možné sporty, které známe z letních olympijských her. Můžete si zasoutěžit, reprezentovat svůj oddíl a na závěr i vyhrát velmi přitažlivé ceny.

Termín:
8. – 10.5. 2009 v Táboře (areál stadion Miru)

Pro koho je akce určená:
Budou probíhat boje o přitažlivé ceny v těchto kategorií : vlčata & světlušky, skauti, skautky, rangers, roveři a činovníci. Takže jsou zastoupeny, všechny kategorie.

Další info o disciplínách na http://olympiada.junak-tabor.com

Tak neváhejte a přihlašte se s oddíly/středisky. Neváhejte a přijdťe to včem „nandat“.

Pokud budete mít o akci zájem prosím, upozorněte mě na tento mail a budu vám posílat průbězné info.

S pozdravem a přáním krásného dne

Messany

23.5.2009

Velevážené publikum,

veleznámá kočovná společnost Česká chňapka míří i do našich jihočeských luhů.

Svůj zbrusu nový divadelní kus – Malou krevní mstu předvede již brzy i nám.

Proto si nenechte ujít událost divadelní sezóny číslo jedna. Naše divadlo se na vás bude těšit v sobotu 23. května tohoto roku od 18 hodin v Kulturním domě STODOLA na Babí hoře. Protože není zcela jisté, kolikrát bude veleznámá kočovná divadelní společnost svůj kus reprízovat, přijďte radši už na premiéru.

Česká Chňapka