Medvědi – Beroun

Náš oddíl vznikl teprve nedávno, a to překvapivě v Berouně, a ne v Plané. Vedoucím oddílu je Kateřina Dvořáková a její zástupkyní Kateřina Burešová. A proč berounský oddíl v plánském středisku? Protože obě vedoucí bydlí v Berouně, byla poptávka známých po tom, zda bychom vedly v Berouně oddíl a také nám byly nabídnuty prostory pro naše setkávání. To vše tedy vedlo k tomu, že vznikl náš nový oddíl Medvědů.

Oddíl je pro děti od 5 let – benjamínky, světlušky, vlčata, skautky a skauty. Program je pestrobarevný od poznávání přírody, světa kolem nás po hraní různých her, výtvarných činností a aktivit. Při hrách se věnujeme rozvoji sociálních dovedností, jako je spolupráce s ostatními, respekt k domluveným pravidlům a hře fair play, praktických dovedností, kdy například formou hry procvičujeme chování v určitých situacích, bezpečnost atd.

Schůzky oddílu jsou každé pondělí od 17 do 18:30 hodin v Dobromysli.

Mgr. Kateřina Dvořáková – Donald

Vůdce oddílu