Listopadová Mlíčňákovina (13.11.2010-14.11.2010)

Ze 13. na 14. listopadu jsme společně s kluky přespali v naší klubovně. Když jsme se sešli, už se šeřilo. Kluci rozdělali v kamnech a hned se šlo ven hrát hry, u kterých jsme vydrželi až do noci. Předchozí noc spaly v klubovně holky a trávily čas úplně jinak než my. Byly většinu času v teple klubovny, kdežto klukům se zalíbila jedna „bojovka“ a hráli ji se vším odhodláním. Naneštěstí minulou noc pršelo, a tak se z hlavního útočiště hry stalo jedno velké blátiště. Hoši se ale nedali a bojovali o vítězství ještě víc. Po hře jsme konečně usedli do tepla a světla klubovny. Po pár hrách stál před našimi bojovníky další úkol v útrobách noci zachránit ztraceného, žíznivého a smutného jednorožce. Všechny skupinky zvládly úkol na výbornou.
Mlíko ®
 </font