TAK TROCHU JINÁ PODZIMNÍ VÝPRAVA (25.10.2014 – 28.10.2014)

Podzimní prázdniny u plzeňských skautů na základně sv. Jiří.

Tentokrát nebudeme v hlubokých lesích, ale ve městě v klubovně skautů z Plzně u sv. Jiří. Plánujeme návštěvu TECHMÁNIE, bazénu, prohlídneme si město a okolí a samozřejmě nebude chybět plno zajímavých her. Termín: 25. 10. – 28. 10. 2014 Ubytování: klubovna plzeňských skautů u sv. Jiří Cena: 400,- Kč Odjezd: 25. 10. kolem 7hod. (bude upřesněno) Příjezd: 28. 10. kolem 19hod. (bude upřesněno) A co si vzít s sebou? karimatka, spacák, přezůvky, oblečení dle počasí, pláštěnka, jídlo na cestu, hygienické potřeby, plavky, ručník, skautské tričko a šátek na cestu, malé kapesné Jídlo bude zajištěno od sobotní odpolední svačiny. Informace ohledně odjezdu budou upřesněny (sledujte skautplana.cz). Káča a Šotek Doplnění informací: Sraz bude v sobotu v 6:20hod. na zastávce autobusu MHD v Plané. Přijďte včas, autobus odjíždí v 6:30hod. a z Tábora nám jede vlak už v 7:08hod. Příjezd MHD v úterý v 19:50hod. do Plané. S sebou si ještě vezměte 2 lístky na MHD do Tábora a zpět a nějaký blok a propisku. Kdo může vezměte si ještě i malý batůžek, až budeme chodit na výlety, abyste si kam měli dát svačinu. Z Tábora pojedeme vlakem do Plzně, pak cca 15 minut pěšky do klubovny plzeňských skautů. Peníze budeme vybírat na zastávce v Plané v sobotu ráno.