Lednová výprava - kluci (28.01.2017-22.05.2018)

Dne 28.1.2017 jdeme na výpravu. Bude to od 8:30 do cca 16:00. Start i cíl bude u klubovny. Budeme se pohybovat v okolí Ústrašic nebo v okolí Zhoře. Sebou si vemte řádnou obuv, podle počasí oblečení a jídlo na půl dne. Další upřesním na schůzce.

Pěknou cestu Čenda

V sobotu 28.1 2017 se skauti a vedoucí Čenda sešli před klubovnou, aby se společně vydali na jednodenní zimní výpravu. Od klubovny jsme šli lesem kolem Ústrašic, minuli jsme Lhotu Samoty, abychom se dostali k Mučírně, kde jsme si rozdělali oheň a opekli si buřty. Poté jsme se vypravili na cestu zpět do Plané, cestou jsme hráli různé hry- šiškovanou, koulovačku.

Ačkoliv byl tento den silný mráz, všichni jsme si výpravu skvěle užili, zažili jsme spoustu legrace a již teď se těšíme na další společnou akci.

Vlče Matěj Šíp, 5.B