Archiv akcí

Pololetní prázdniny na Lipce (31.01.2019-03.02.2019)

Fotky z akce: https://skautplana.rajce.idnes.cz/…-_03.02.2019

Odjezd ve čtvrtek 31.1.2019 sraz v 16:30 na asfaltové ploše za vlakovým nádražím v Plané nad Lužnicí a následné nakládání lyží

Příjezd v neděli 3. 2. 2019 v 14:50 na vlakovém nádraží v Plané nad Lužnicí

S sebou: teplé oblečení a obuv na ven (výlety pěšky/běžky a hry) oblečení a přezuvky do chaty karimatka, spacák a věci na spaní hygienické potřeby lžíce, hrneček, psací potřeby průkazku pojišťovny (stačí i kopie) léky (pokud dítě nějaké užívá) – prosím informovat vedoucího, láhev na pití (termoska) malý batoh (na výlety). 2ks brambor, 1ks cibule. Vemte si běžky, hůlky, boty na běžky a oblečení na běžky.

Cena: 700 Kč (je zahrnuta doprava, ubytování, jídlo)

Jídlo: svačinu na cestu a čtvrteční večeři (nedávat dítěti velké množství jídla, od pátku do neděle bude jídlo společné, včetně dopolední i odpolední svačiny). Další stravování bude po celou dobu zajištěno včetně pití. Jen nás upozorněte, pokud je dítě na nějakou potravinu alergické.

K účasti na výpravě je nutné přihlášení dítěte mailem na adresu jana.pesinova@atlas.cz max do 25.1.2019.

vaše vedoucí