Vánoční trh (21.12.2002-22.12.2002)

Tato akcička,nebyla pouze chlapeckého kmene,ale byla celostředisková a k hlavním organizátorům patřila Monča s Kačenou.Nápad byl prostý : uspořádat Vánoční trh,na kterém se budou prodávat výrobky členů střediska a zároveň se sehraje divadelní představení a veškerý zisk předáme Dětskému domovu Radenín.
Napsáno vypadá jednoduše,ale realizace byla poněkud náročnější.Volba divadelního představení padla na Mrazíka a byla asi časově nejnáročnější na přípravu.Dívčí kmen začal vyrábět zdobené květináče,suché vazby,barvené skleničky,pol­štářky,barvené a oplétané kamínky,…Chlapecký kmen přidal hlavolámky,sušené křížaly a jmelí.Součástí byla prezentace skautského hnutí včetně fotografií z našich akcí.
Kolik lidí navštívilo trh za oba dny jsme nepočítali,ale do Dětského domova jsme předali 6000 Kč,herci při obou představeních sklidili vydatný potlesk a i zákazníci trhu vypadali spokojeně