Závod vlčat a světlušek (21.4.2012)

Informace k závodu pro kluky :

Sraz v 8:00 v Plané nad Lužnicí tam jak parkujeme u klubovny.
Sebou : zápisník a propiska pro každého člena hlídky, hrnečky, láhev na pití, jídlo na celý den (pití bude k dispozici), pevná obuv, pláštěnka, kdo má tak kroj nebo oddílová trička na slavnostní zahájení a zakončení závodu, kostýmy nebo alespoň doplňky s pohádkovou tématikou na vlastní průběh závodu
Návrat : vyhlášení výsledků bude v Borotíně v 16:30 pokud bude vše bez problémů,měli by jsme být v 17:30 zpátky v Plané.
Pojedeme auty,tak tradiční prosba o zapůjčení dětské autosedačky.

Pozvánka do Borotína :

Ahoj,

našemu středisku připadla letos milá povinnost pořádat okresní kolo Závodu vlčat a světlušek.
Tímto bych Vás všechny ráda na závod pozvala. Uskuteční se v sobotu 21. 4. 2012 v Borotíně.
Předpokládaným místem konání je zřícenina hradu Borotín a její okolí, téma: Z pohádky do pohádky.
Soutěžní družinu tvoří 5–7 členů narozených do 31. 8. 2000.
Povinné vybavení hlídky: jídlo na celý den, hrnečky na pití.
Předběžné přihlášky do 15. 3. 2012.

Moc se těšíme! 😉
za středisko Borotín